Our Brotherhood

Maxwell Wrobel

President
Meriden, CT
Industrial & Labor Relations
2020

Peter Hwang

Vice President
Fairfield, CT
Policy Analysis and Management
2021

Spencer Graham

Secretary
Fort Washington, PA
Biology
2021

Siddharth Kantamneni

Treasurer
Bedminster, NJ
Biomedical Engineering
2020

Class of 2018

Gustavo Anaya

Houston, TX
Biological Engineering
2018

Sam Chan

New York, NY
Industrial & Labor Relations
2018

Class of 2019

Chad Albright

Corresponding Secretary, Co-Philanthropy Chair
Albany, NY
Biology
2019

Derek Capri

Sustainability Chair
Elwood, NY
Industrial & Labor Relations
2019

Seth Gainsburg

Chappaqua, NY
Industrial & Labor Relations
2019

Joshua Jordan

Poughkeepsie, NY
Government and Psychology
2019

Thomas Lee

Charlottesville, VA
Civil Engineering
2019

Matthew Lombana

Cary, NC
Computer Science
2019

Daniel Madrid

Co-Apparel Chair
Pittsburgh, PA
Operations Research
2019

Michael Salerno

New-Member Educator
Yardley, PA
Material Science
2018

Christopher Specht

Co-Social Chair
Easton, CT
Applied Economics and Management
2019

Ryan Tine

Glen Head, NY
Computer Science
2019

Gabriel Winbush

Pittsburgh, PA
Computer Science
2019

Class of 2020

Alec Ascione

Co-Social Chair
Huntington, NY
Food Operations and Management
2020

Boris Botchev

San Francisco, CA
Geology
2020

Michael Collet

Syosset, NY
Applied Economics and Management
2020

Maximilian Fernandez

New York, NY
History
2020

Bryce Frey

Neligh, NE
Computer Science
2020

Joseph Fuentes

Miami, FL
Computer Science
2020

Diego Gonzalez

Historian
Mexico City, Mexico
Hotel Administration
2020

Matthew Hillock

Webmaster
Chicago, IL
Biology
2020

Ajay Krishnakumar

Sergeant at Arms, Health and Wellness Chair, Co-Philanthropy Chair
Mumbai, India
Economics
2020

Ryan Lee

Manhasset, NY
Industrial & Labor Relations
2020

Salvatore LoBiondo III

Montville, NJ
Information Science
2020

Rohan Patel

Paramus, NJ
Electrical and Computer Engineering
2020

Ian Power

Solebury, PA
Electrical Engineering
2020

Mrinal Ramsaha

Scholarship Chair
Quatre-Bornes, Mauritius
Operations Research
2020

William Robinson

Gainesville, FL
Biology
2020

Michael Rones

Bethesda, MD
History
2020

Kyler Rood

Roslyn, NY
Applied Economics and Management
2020

Thomas Watts

Risk Manager
Tokyo, Japan
Chemistry
2020

Scott Wilson

Durban, South Africa
Biology
2020

Brian Won

Athletics Chair
Douglaston, NY
Developmental Sociology
2020

Alexander Wurm

Armonk, NY
Chemical Engineering
2020

James Yang

Khartoum, Sudan
Electrical and Computer Engineering
2020

Seokjoo Yoon

Co-Apparel Chair
Bayside, NY
Information Science
2020

Class of 2021

Nicholas Fanelli

House Manager
Kings Park, NY
Operations Research
2021

Andres Loretdemola

Merida, Mexico
Government and Economics
2021

Dillon Palmieri

Steward
Irvington, NY
Atmospheric Science
2021

Viraj Patel

Paramus, NJ
Mechanical Engineering
2021

Christopher Watson

Diversity and Inclusion Chair
Redmond, WA
Computer Science
2021